Keresés
Close this search box.

Képzett termelési alkalmazott (m/f/d)

Munkaköri leírás

Sikeres üvegfeldolgozó vállalat vagyunk Neuburg an der Donau városában. Védjük az erőforrásokat, és feldolgozzuk az üveghulladékot, hogy az üvegiparban új nyersanyagként használható legyen. Hosszú távú munkahelyi biztonságot kínálunk Önnek.

Képesítések / követelmények

  • Mechatronikai technikus (m/f/d), ipari gépész (m/f/d), üzem- és folyamatgépész (m/f/d) vagy az elektrotechnika területén szerzett képesítés vagy bizonyítottan megalapozott ismeretek.
  • Független és minőségtudatos munkamódszer
  • MS-Office ismeretek vagy hajlandóság a gyakori programok megismerésére
  • Kívánatos a C osztályú vezetői engedély (95-ös kulcsszám nem szükséges).
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban

Felelősségi körök / fő feladatok

  • a válogatórendszerek karbantartása, szervizelése és optimalizálása
  • Hibaelhárítás a rendszerekben
  • A munkafolyamatok folyamatos javítása

Foglalkoztatási juttatások

  • Jelentőség és cél: Olyanvállalatnál dolgozhat , amely elkötelezett a fenntarthatóság és a társadalmi felelősségvállalás mellett, és amelymögött két nagy vállalatcsoportáll.
  • Fejlesztési lehetőségek: Fedezze fel a széleskörű fejlődési lehetőségeket, beleértve a továbbképzést, képzést és fejlesztést a releváns területeken.
  • Munkahelyi biztonság: Állandó munkaszerződés egy fenntartható, jövőbiztos és válságálló iparágban.
  • Versenyképes díjazás: Pontos, teljesítményarányos fizetést kap, beleértve a következőket. Éves különfizetés
  • Vonzó vállalati kultúra: Támogatás és megbecsülés egy munkavállaló-központú kultúrában.
  • Inspirált csapat: Legyen része egy barátságos és elkötelezett csapatnak, amely támogatja egymást, együtt ünnepli a sikereket , és olyan céges eseményeken vesz részt, mint akarácsonyi partik!
  • Munka és magánélet egyensúlya: Támogatjuk Önt a munka, a család és a szabadidő összehangolásában.
  • További előnyök: Vállalati nyugdíjrendszer, vállalati juttatások, kerékpárlízing, ingyenes italok, friss gyümölcsök, hagyományos pénteki kolbászos péntekünk és még sok minden más.
  • Rendszeres munkaidő: Nálunk hétfőtől péntekig dolgozhat, és 30 nap szabadságot kap.
  • határozatlan idejű munkaszerződés egy biztos jövőjű iparágban
  • Ismerős munkahelyi légkör és szemmagasságban történő együttműködés
  • Motivált csapat és jól megalapozott, kollegiális bevezető program.
  • Továbbképzés és támogatás az Ön személyes fejlődéséhez
  • Pontos, teljesítményarányos díjazás, beleértve. Éves különleges kifizetések
  • Kiterjedt juttatások, például ingyenes italok, friss gyümölcsök és 30 nap szabadság.

Az Ön munkáltatója

Humán erőforrás

Als PDF downloaden

Jelentkezzen most

Várjuk jelentkezését.

Önéletrajz és egyéb dokumentumok
Lebenslauf & sonstige Dokumente
Maximal erlaubte Dateigröße: 25 MB

Nem találta meg álmai állását?

Ezután várjuk részletes, spekulatív jelentkezését a karriere@buechl.de e-mail címen HR részlegünkre.

Schreiben Sie uns eine Nachricht!