Keresés
Close this search box.

Termékszétszerelési szakember (m/f/d)

Munkaköri leírás

Változatos, fejlődési lehetőségekkel teli feladatot keres egy fenntartható és rendszerszintű iparágban? Akkor a körforgásos gazdaság a megfelelő hely az Ön számára!

Innovatív és családi vállalkozásként működő Büchl csoportunkban új karrierlehetőségeket kínálunk Önnek egy hozzáértő csapatban.

Képesítések / követelmények

  • Szakmai tapasztalat műhelyekben, karbantartásban vagy gyártásban
  • Előnyt jelent a szerelői szakképzés (szakiránytól függetlenül)
  • Műszaki megértés és kézügyesség
  • A gépek, eszközök, járművek és szerszámok biztonságos kezelésének ismerete
  • Elkötelezettség, csapatmunkára való képesség és megbízhatóság; német nyelvtudás kívánatos.

Felelősségi körök / fő feladatok

  • Járműalkatrészek, járművek, tárolórendszerek és egyéb, az életciklusuk végére érkező termékek bontása
  • nyersanyagok, anyagáramlások és kapcsolódó logisztikai tevékenységek elemzése és rendezése
  • Egynapos terepbeosztások helyszíni szétszerelésre az autóiparban működő regionális ügyfeleknél
  • Az alkalmazott gépek, járművek és rendszerek karbantartása, ápolása és szervizelése.

Foglalkoztatási juttatások

  • Jelentőség és cél: olyan vállalatnál dolgozhat, amely törődik a fenntarthatósággal és a társadalmi felelősségvállalással.
  • Fejlesztési lehetőségek: Fedezzen fel számos lehetőséget arra, hogy továbbfejlődjön, pl. továbbképzés, tréningek és német nyelvtanfolyamok révén.
  • Munkahelyi biztonság: Állandó munkahely egy stabil és válságálló ágazatban.
  • Versenyképes javadalmazás : Nálunk pontos és teljesítményarányos fizetést kap, beleértve. Éves különleges kifizetések
  • Vonzó vállalati kultúra : Nálunk barátságos és családias munkakörnyezetben kap támogatást és megbecsülést.
  • Inspirált csapat: Motivált és egymást bátorító kollégákkal dolgozhat együtt.
  • 360°-os támogatás : Mindig ott vagyunk Ön mellett, hogy elkísérjük Önt a karrierútján.
  • Munka és magánélet egyensúlya: a munka, a család és a szabadidő közötti megfelelő egyensúly megtalálása
  • További előnyök: Számos extra juttatásban részesül, mint például vállalati nyugdíjrendszer, vállalati juttatások, INVG munkalehetőség-támogatás, kerékpárlízing, ingyenes italok, friss gyümölcsök és még sok más...
  • Rugalmas munkavégzés: (munkaidő-számla) a szokásos munkaidőben, hétfőtől péntekig 7.00-16.00 óra között, és 30 nap szabadság jár.
  • Rendszeres események:Itt mindig történik valami! Legyen szó sportról, céges partiról vagy más vállalati rendezvényekről - soha nem lesz unalmas pillanat!
  • Modern berendezések: Gépeink és szerszámaink a legkorszerűbbek, és megkönnyítik a munkát.
  • határozatlan idejű munkaszerződés egy biztos jövőjű iparágban
  • Ismerős munkahelyi légkör és szemmagasságban történő együttműködés
  • Motivált csapat és jól megalapozott, kollegiális bevezető program.
  • Továbbképzés és támogatás az Ön személyes fejlődéséhez
  • Pontos, teljesítményarányos díjazás, beleértve. Éves különleges kifizetések
  • Kiterjedt juttatások, mint például ingyenes italok, friss gyümölcs, INVG állásjegy-támogatás és 30 nap szabadság.
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő-számla) a szokásos munkaidőben, hétfőtől péntekig 7.00 és 16.00 óra között.

Az Ön munkáltatója

Humán erőforrás

Als PDF downloaden

Jelentkezzen most

Várjuk jelentkezését.

Önéletrajz és egyéb dokumentumok
Lebenslauf & sonstige Dokumente
Maximal erlaubte Dateigröße: 25 MB

Nem találta meg álmai állását?

Ezután várjuk részletes, spekulatív jelentkezését a karriere@buechl.de e-mail címen HR részlegünkre.

Schreiben Sie uns eine Nachricht!