Close this search box.

Szakképzésben részt vevő hivatásos gépjárművezető (m/f/d)

Munkaköri leírás

Újrahasznosítás. Környezetvédelem. Fenntarthatóság.

A mi ötleteink. A jövőd.

Képzést biztosítunk.

BÜCHL. EGY IDEA ELŐRE

A Büchl egy nagy teljesítményű, közepes méretű vállalatcsoport, amelyet immár harmadik generációban vezet a család. Ingolstadti, Stammhami, Neuburg/Danube, Großmehring és Györ (Magyarország) telephelyein a fenntartható körforgásos gazdaság számára fejleszt jövőbiztos megoldásokat, és ezeket a hulladék szakszerű ártalmatlanítása és újrahasznosítása során alkalmazza.

Saját létesítményeinkben gyűjtjük, válogatjuk és újrahasznosítjuk a hulladékot, valamint fenntartható nyersanyagokat és energiát biztosítunk.

Képesítések / követelmények

  • Sikeresen befejezte legalább a középiskolát, vagy hamarosan érettségi előtt áll.
  • Minimum életkor 16 év
  • A nagyméretű járművek iránti lelkesedés és műszaki megértés
  • felelősségtudat, gondos munka, csapatmunkára való képesség és megbízhatóság
  • Nyitott, udvarias és barátságos interakció a kollégákkal és az ügyfelekkel.

Felelősségi körök / fő feladatok

  • Csapatban dolgozunk együtt annak érdekében, hogy ügyfeleink hulladékának és újrahasznosítható anyagainak elszállítása és ártalmatlanítása megbízhatóan történjen.
  • Modern, nagy teljesítményű járműparkunk megismerése
  • C/CE kategóriájú vezetői engedély megszerzése
  • A jármű karbantartása, gondozása és hibaelhárítása
  • Közlekedési jelentések készítése
  • Teljesen digitális és modern rendelésfeldolgozás a szoftverünk és alkalmazásaink használatával.
  • Ismerje meg, hogyan kell megfelelően ártalmatlanítani a különböző típusú hulladékokat.

Foglalkoztatási juttatások

  • Jelentőség és cél: olyan vállalatcsoportban dolgozhat, amely elkötelezett a fenntarthatóság és a társadalmi felelősségvállalás mellett.
  • Sokoldalú képzés: Nálunk egy változatos gyakornoki képzésben részesülhetsz, amely a készségek széles skáláját nyújtja számodra.
  • Kiváló oktatók: Képzett és elkötelezett oktatók kísérik Önt a gyakornoki idő alatt.
  • Nagyon jó elhelyezkedési esélyek: A gyakornoki időd után nagyszerű lehetőségek várnak rád, hogy tartósan csatlakozz hozzánk.
  • Gyakorlati tapasztalat: Lehetőséged van különböző projekteken dolgozni, hogy gyakorlati tapasztalatot szerezz és tudásodat közvetlenül a gyakorlatban alkalmazd.
  • Vonzó vállalati kultúra: Tapasztalja meg a támogatást és megbecsülést egy munkavállaló-központú és családias kultúrában.
  • 360°-os támogatás: Tapasztalt oktatóink mindig ott vannak Ön mellett, hogy segítsenek Önnek a képzés során teljes mértékben kiaknázni a bennük rejlő lehetőségeket.
  • További előnyök: Számos extra juttatásban részesül, mint például vállalati juttatások, INVG állásjegy-támogatás, ingyenes italok, friss gyümölcsök és még sok más...
  • Rendszeres események: Itt mindig történik valami! Legyen szó sportról, céges partiról vagy más vállalati rendezvényekről - soha nem lesz unalmas pillanat!
  • A kikapcsolódás garantált: Pihenjen 30 nap szabadsággal és töltse fel energiatartalékait!
  • Költségfedezet: Fedezzük a vizsgafelkészítő tanfolyamok költségeit, hogy Ön optimálisan felkészülhessen a vizsgára.
  • Önálló munka: A képzés elvégzése után nemcsak a nagyméretű járműveket vezetheti, hanem a tehergépkocsik modern informatikai technológiáját is kezelheti.
  • Változatos fejlődési lehetőségek : számos lehetőséged van arra, hogy technikussá, mesterré vagy gazdasági ügyintézővé (m/f/d) fejlődj.
  • Megalapozott és változatos képzési program elvégzése.
  • Ismerős munkahelyi légkör és szemmagasságban történő együttműködés
  • Motivált csapat és jól megalapozott, kollegiális bevezető program.
  • Képzett és elkötelezett oktatók
  • Nagyon jó esélye van arra, hogy állandó munkaszerződést kínálnak Önnek.
  • Kiterjedt juttatások, mint például ingyenes italok, friss gyümölcsök és az INVG állásbérlethez nyújtott támogatások.
  • A képzés elvégzése után nemcsak a nagyméretű járművek vezetésére lesz képes, hanem a tehergépkocsik modern informatikai technológiájának kezelésére is.
  • Sokrétű fejlődési lehetőségek a technikus / mester / gazdasági ügyintéző (m/f/d) pozíció megszerzéséhez

Az Ön munkáltatója

Humán erőforrás

Als PDF downloaden

Jelentkezzen most

Várjuk jelentkezését.

Önéletrajz és egyéb dokumentumok
Lebenslauf & sonstige Dokumente
Maximal erlaubte Dateigröße: 25 MB
BÜCHL Hulladékártalmatlanítás

Nem találta meg álmai állását?

Ezután várjuk részletes, spekulatív jelentkezésedet a karriere@buechl.de e-mail címre HR osztályunkra.

Schreiben Sie uns eine Nachricht!